SK CZ
Hotel Spa Hévíz****

Hotel Spa Hévíz****

Ubytovací zařízení leží v centru města, v blízkosti hlavních turistických zajímavostí.
Hlavními výhodami jsou nachází se v přírodě, výjimečně stylové prostředí, architektonicky zajímavé okolí, v blízkosti je vodní plocha vhodná ke koupání, v blízkosti jsou termální lázně, lázeňské a relaxační procedury v objektu, velký výběr služeb přímo v zařízení, vysoký standard, reprezentativnost, vybavení pro pobyty rodin s dětmi, tiché okolí, bazén přímo v budově.
Je obzvlášť vhodné pro firemní akce a školení, lázeňské pobyty, rodinné dovolené, líbánky, ubytování pro náročnou klientelu.
Hunguest Hotel Panorama***

Hunguest Hotel Panorama***

Ubytovací zařízení leží přímo ve městě.
Hlavními výhodami jsou v blízkosti jsou termální lázně, lázeňské a relaxační procedury v objektu, velký výběr služeb přímo v zařízení, vysoký standard, reprezentativnost.
Je obzvlášť vhodné pro firemní akce a školení, relaxační a ozdravné pobyty, lázeňské pobyty, rodinné dovolené.
Lotus Therme Hotel & Spa*****

Lotus Therme Hotel & Spa*****

Lotus Therme Hotel & Spa je nejexkluzivnější wellness hotel ve městě Hévíz. Tento 5-hvězdičkový hotel je umístěn uprostřed 17 hektarového parku nedaleko největšího termálního jezera v Evropě a nabízí tradiční maďarské procedury, salon krásy a kadeřnictví. K dispozici je také několik bazénů, vířivka a různé sauny. Kromě mnoha jiných možností trávení volného času můžete využít sportovní zařízení, jako např.. fitness centrum, golfové hřiště, greeny na patování a pitching a tenisový kurt.
Thermal Aqua Ensana Health Spa Hotel****

Thermal Aqua Ensana Health Spa Hotel****

Ubytovací zařízení leží přímo ve městě.
Hlavními výhodami jsou v blízkosti je vodní plocha vhodná ke koupání, v blízkosti jsou termální lázně, lázeňské a relaxační procedury v objektu, velký výběr služeb přímo v zařízení, vysoký standard, reprezentativnost, snadno dostupná sportoviště, flexibilní prostory vhodné pro školení a společenské akce.
Je obzvlášť vhodné pro firemní akce a školení, relaxační a ozdravné pobyty, lázeňské pobyty, líbánky.
Hotel Hunguest Helios***

Hotel Hunguest Helios***

Ubytovací zařízení leží na kraji obce.
Hlavními výhodami jsou výjimečně stylové prostředí, v blízkosti je vodní plocha vhodná ke koupání, v blízkosti jsou termální lázně, lázeňské a relaxační procedury v objektu, velký výběr služeb přímo v zařízení, tiché okolí, flexibilní prostory vhodné pro školení a společenské akce.
Je obzvlášť vhodné pro firemní akce a školení, relaxační a ozdravné pobyty, lázeňské pobyty, rodinné dovolené, líbánky, mezinárodní kongresy.
Hotel Europa Fit****

Hotel Europa Fit****

Hotel Europa Fit se nachází pár minut chůze od termálního jezera. Koncem roku 2014 prošel téměř úplnou rekonstrukcí. Hosty uvítá obnovený vodní a saunový svět na ploše 700 m2, moderní prostory, jedinečné VITALIUM Medical a beauty centrum, jakož i nová restaurace a bary. Během celého roku nabízí zajímavé programy i pro rodiny s dětmi.
Thermal Hévíz Ensana Spa Hotel****

Thermal Hévíz Ensana Spa Hotel****

Danubius Health Spa Resort Hévíz leží v malebném prostředí, je obklopeno zelení, 5 minut chůze od největšího přírodního termálního jezera v Evropě. Je to ideální místo pro relaxaci, wellness, beauty, lékařské ošetření a antistresové programy s lékaři. Od dubna 2017 čeká hosty obnovený saunový svět.
 
HOTELY

POBYTY

AKČNÍ POBYTY
optimalizace PageRank.cz